СТАРА ЗАГОРА   Отборът на Раковски (Димитровград) завърши на 5-то

...

Раковски остана 5-ти в женския шампионат по волейбол

СТАРА ЗАГОРА

Отборът на Раковски (Димитровград) приключи на 5-то място в крайното класиране на Националната волейболналита за дами. В последния си дуел, димитровградските девойки изгубиха с 0:3 (25:15, 25:20, 25:13) от Берои в мач от последния 14-и кръг.

С тади победа, тимът на Страхил Балов останаха на 4-о място в крайното класиране с 22 точки след 7 победи и 5 загуби, с колкото приключи и 3-ия Левски, само че с по-добро геймово съответствие. Първи предстоящо се класира хегемона Марица (Пловдив).
Домакините от Берое преобладаваха напълно в първия гейм и го завоюваха елементарно с огромна преднина - 25:15. Във втората част имаше лека конспирация, като волейболистите на Раковски се пробваха да настигнат съперничките си, само че не съумяха. В последния гейм изненади нямаше и Берое завоюва чисто с 3:0 след разгромно 25:13./Марица

Източник: marica.bg